Když naberete stopaře

29. září 2008 v 19:08 | guga2 |  Blbosti
Zastavte, zeptejte se kolik je hodin a poté rychle odjeďte. - Zeptejte se: "Máš strach ???" - Při rychlosti nad 130 km/h simulujte epileptický záchvat.

- Vypijte za jízdy 1 litr 40% vodky. - Při rychlosti nad 180 km/h pusťte volant a začněte strašně ječet. - Po nastoupení stopaře se zadumaně dívejte na volant a poté vyřkněte zaklínadlo: "Abraka dabra, čárymáry fuk !!!" poté vyčkejte pět minut, než se rozjedete se slovy: "Umřeme". - Nedržte volant a tvrďte, že až vjedete do zatáčky, zhypnotizujete volant, aby se sám otočil. - Dělejte mrtvého. - Vydávejte zvuky typu: Hulááááhhhh, muheháááá, uruguááááá, muuuummmuuu ugrrrrr - Opakujte: "Vždycky jsem chtěl spáchat sebevraždu." - Poté co stopař nastoupí zakřičte: "Ty vrahu !!!" - Zastavte, otevřete kufr, vystupte a mluvte do kufru: "Jestli nebudeš hodnej, tak tě stáhnu z kůže !" - Nepřetržitě se smějte, pokud možno nahlas. - Přilepte se co nejblíž k volantu a broukejte si: "Všechny je zabiju, všechny je zabiju." - Nařiďte stopařovi, aby řadil kdykoliv mu to řeknete. - Přezujte se za jízdy. - Převlékněte se za jízdy. - Při zpozorování policejního vozu začněte ječet: "Sakra, našli nás!" a snažte se nenápadně ujet. - Zpívejte si nahlas: "Jsi moje máááma, moje máááma !" - Zdřímněte si. - Nasaďte si hokejovou přilbu. - Jeďte s vykloněnou hlavou. - Za jízdy se upřeně dívejte před sebe a zeptejte se: "Taky nevidíte vůbec nic ?" - Na semaforu začněte strašně vulgárně nadávat. - Sledujte upřeně tachometr a ustrašeně naříkejte: "Ne, ne, ne néé ééééééééé!" - Zastavte na vlakovém přejezdu a začněte hrát Game-boy. - Před prudkou zatáčkou začněte brečet se slovy: "Já to nedokážu..." - Vytáhněte mobil, vytočte jakékoliv číslo a mluvte do telefonu: "Haló, Zede, chytil jsem jednu mouchu." - Vyhrožujte, že jestli nezačne zpívat Tragedy od Bee Gees, tak se nabouráte. - Řiďte zubama. - Řiďte nohama. - Při rychlosti 100 km/h v obci se zeptejte: "Kde že je ta brzda???" - Utečte. - Mávejte stopařům. - Používejte často klakson. - Při policejní kontrole, či na celnici se vykloňte k strážníkovi a potichu šeptejte: "To je on, to je óóóón. - Při nastoupení stopaře si nožem udělejte zářez na volantu. - Hrajte retardovaného. - Houpejte se v sedadle. - Při vyložení stopaře se rozlučte se slovy: "Vím kde bydlíš" a s psychopatickým smíchem se rozjeďte pryč.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/10/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama