Prosinec 2010

Ahoojte... Konečně jsem se tady zase ukázala ;)

30. prosince 2010 v 21:52 | Guga2 |  Moje kecíky
Ano prosím, chce to potleesk :D...
Konečně po nějakých 6 měsících, jsem napsala další článek :)... Ještě jsem Vás nestihla pozdravit takže ahooooooj..!! Po ták dlouhé době jsem sem zase zavítala.. Bohužel jak se tak dívám, spousta mých SB už s blogem skončila, ale pár věrných pořád zůstalo, za což jsem opravdu moc ráda... Bohužel nemám na blog moc čas a popravdě ani náladu.. Škola mi zabírá většinu času, ale dost už, zase bych se jen vymlouvala :D.. Ták dlouho jsem se odhodlávala, že sem zase zavítám a konečně jsem tu, takže dost vymlouvání..

Zítra už máme Silvestr.. Zase ten rok utekl tak rychle. Nemůžu říct, že bych si ho neužila.. Snažila jsem se užít si každou volnou chvilku, ale přece jen jsem od něj minulý Silvestr čekala něco víc... Pořád slavíme, že se blíží další nový rok, čekáme od něj něco lepšího a ono to je stejné ne-li horší... Ně že bych byla pesimista, ale bohužel mi přijde, že to je pravda.. Zase budu doufat, že další rok bude lepší a doufám, že se mi to konečně vyplní :).. Co vy?? Těšíte se na další rok?? Na to, že budete starší?? Je to sranda.. Dokud jsme mladí, tak se těšíme, až budeme starší.. Znám to ze svojí skušenosti.. Je mi 17 a už se celkem na své osmnáctiny těším, ale podle mě za chvíli se to zase obrátí a my bude chtít být jen a jen mladší.. :)....

Před týden jsme měli Vánoce.. Teda já Vánoce mám i teď, ale když to tak vezmeme, tak by se dalo říct, že už skončili... Já si je opravdu užila.. Dostala jsem mobil- Nokii 5230.. To mě hrozně moc překvapilo a zároveň potěšilo.. A copak jste dostali vy??... Nějaký  dárek co vás opravdu dostal, a který by jste nečekali?? :)

Přemýšlím, co vám tady ještě tak napsat.. Co by vás mohlo zajímat... Na škole už jsem ve třeťáku, takže už mám praxi.. V nemocnici je to fajn, ale někdy je to opravdu složité.. Některé oddělení jsou fajné, ale některé zase horší, například inetrna.. Ta pro mě byla ze všech oddělení zatím nejtěžší jak psychicky tak fyzicky.. Ale baví mě lidem pomáhat a snažit se jim ty těžké chvíle v nemocnici aspoń trochu zpříjemnit.... :)

No nic, už budu končit... Jsem opravdu ráda, že jste sem zavítali a i když jsem se tady takovou dlouho dobu neukázala, tak jste na mě nezapoměli.. Všem Vám přeji krásný a šťastný nový rok a doufám, že bude ještě lepší než tenhle ;)...

Mějte se moc krásně a papapa
Vaše Guga2